ساعات کاری :
  • شنبه تا چهارشنبه 8 تا 18
  • پنج شنبه 8 تا 13
  • شهرک غرب،انتهای بلوار شهید دادمان،پژوهشگاه نیرو ،
  • ایران - تهران
  • 02188578714-02177745080
  • info @ Aryatash . ir

درباره ما

درباره لیان آریاتش صبا

شرکت آریاتش (لیان آریاتش صبا) به همت تنی چند از مدیران با سابقه، اساتید دانشگاه صنعت آب و برق و کارشناسان توانمند کشور بانیت ارائه خدمات در حوزه های مختلف فنی، مهندسی و بازرگانی به صنایع در سال 1389 تاسیس گردید و در سال 1395 به عنوان یک شرکت دانش بنیان مورد تایید معاونت علمی ریاست جمهوری به ادامه فعالیت خود پرداخت. موسسین شرکت آریاتش با داشتن بیش از 25 سال تجربه در زمینه های مدیریت نت، اتوماسیون صنعتی، و با کادری مجرب در زمینه واردات و صادرات، قادر به ارائه خدماتی متفاوت و متناسب با نیاز صنعت، به صنایع کشور می باشد.

شرکت آریاتش (لیان آریاتش صبا) به همت تنی چند از مدیران با سابقه، اساتید دانشگاه صنعت آب و برق و کارشناسان توانمند کشور بانیت ارائه خدمات در حوزه های مختلف فنی، مهندسی و بازرگانی به صنایع در سال 1389 تاسیس گردید و در سال 1395 به عنوان یک شرکت دانش بنیان مورد تایید معاونت علمی ریاست جمهوری به ادامه فعالیت خود پرداخت. موسسین شرکت آریاتش با داشتن بیش از 25 سال تجربه در زمینه های مدیریت نت، اتوماسیون صنعتی، و با کادری مجرب در زمینه واردات و صادرات، قادر به ارائه خدماتی متفاوت و متناسب با نیاز صنعت، به صنایع کشور  می باشد. تمرکز شرکت آریاتش بر ارائه راهکارهای کاملا تخصصی و حرفه ای در زمینه های اتوماسیون، مدیریت نت (نگهداری و تعمیرات) و مدیریت انرژی است.

شرکت آریاتش علاوه بر ارائه راهکارهای خاص در زمینه مدیریت انرژی و استفاده از تجهیزات به روز شرکتهای اروپایی و آسیایی، خود نیز به طراحی و تولید برخی از این تجهیزات از جمله درایوهای کنترل دور متغیر متناسب با نیازهای کشور روی آورده است، همچنین با بهره مندی از تیم نانویی قدرتمند خود و با همکاری پژوهشکده نانو پژوهشگاه نیرو اقدام به انجام فعالیتهای تحقیق و توسعه ای در حوزه نانو پرداخته است. کیفیت محصولات تولیدی این شرکت و همچنین تولید تحت استانداردهای ایزو 9001، ایزو 10002 ، HSE-ME و ارائه خدمات پشتیبانی مناسب نظر مساعد مشتریان را برآورده نموده است.

خدمات:

1-اتوماسیون و مدیریت انرژی

انجام اتوماسیون صنعتی

ممیزی انرژی

ارائه راهکارهای بهینه سازی و استفاده از انرژی های نو

2-مدیریت دارایی های فیزیکی و نت

طراحی و مشاوره در تهیه، بهبود و اجرای برنامه تعمیرات پیشگیرانه و پیشگویانه

مشاوره در پیاده­سازی سیستم نگهداری و تعمیرات بهره­ور فراگیر (TPM)

انجام تست­های ارتعاشی و بالانسینگ

3- مدیریت پدافند غیرعامل

انجام مطالعات سازمان­ها به لحاظ امنیت در شرایط بحران

شناسایی ریسک­های سازمان به لحاظ مصرف انرژی

انجام مطالعات انرژی و نت و تهیه طرح­های پدافند غیر عامل در زمینه­های نت و انرژی

4-مدیریت تحقیقات

ارزیابی پروژه های تحقیقاتی

تهیه نقشه راه تحقیقات

5-آموزش

برگزاری دوره های تخصصی

نیازسنجی آموزش و تهیه برنامه ارتقای توانمندی پرسن

پروژه ها

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

آشنایی با تیم ما